последние 30 сообщений Сделать стартовой Добавить в Избранное

*сНежный форум* - территория отдыха для всей семьи!

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » *сНежный форум* - территория отдыха для всей семьи! » Что я могу на этом форуме?.. » Актуальные новости из Сумской области


Актуальные новости из Сумской области

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Як мешканець села Шалигине в Сумській області. Люблю читати портал новин - https://regionews.sumy.ua/, де можу бути в курсі останніх подій, що відбуваються на тих землях, де живуть мої земляки. Тут я знаходжу як приємні, так і неприємні новини. Нещодавно дізнався, що на Сумщині докладають зусиль для збереження унікальної ботанічної пам'ятки, якій уже 500 років, - це дуб, який росте неподалік села Кропивниці. Це важливий крок у збереженні природної спадщини нашого регіону. Однак, часом на порталі публікуються і неприємні новини, наприклад, про стрілянину орків по домівках людей. Ці події нагадують про те, що безпека і стабільність - необхідні аспекти нашого життя. Завдяки цьому порталу я завжди в курсі того, що відбувається в регіоні, чи то хороші, чи то сумні моменти. Читайте новини і ви, щоб бути поінформованими про все, що відбувається в нашому світі!!!

2

Ок


Вы здесь » *сНежный форум* - территория отдыха для всей семьи! » Что я могу на этом форуме?.. » Актуальные новости из Сумской области